Gorące podziękowania dla pana Kazimierza Krukowskiego za podarowanie wiosennych kwiatów, które stały się ozdobą naszego domu.
Gorące podziękowania dla pana Kazimierza Krukowskiego za podarowanie wiosennych kwiatów, które stały się ozdobą naszego domu.
12 marca z grupą naszych mieszkańców wybraliśmy się na spacer. Odwiedziliśmy wrzesiński park „Hrabiny”. Było bardzo miło. Z niecierpliwością czekamy na ciepłe, wiosenne dni, aby nasi mieszkańcy mogli więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.
12 kwietnia gościliśmy w naszym domu uczennice z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni. Dziewczyny wykonały naszym podopiecznym różnorodne fryzury, urozmaicając im tym samym czas wolny i wnosząc w ich codzienność radość, młodość i uśmiech.
Bardzo dziękujemy za inicjatywę, bezinteresowność oraz okazane serce.