21 kwietnia wybraliśmy się na spacer na Valtra Łąki. Lubimy to miejsce ze względu na siłownię pod chmurką i punkt widokowy. Wracamy tu często 🙂
21 kwietnia wybraliśmy się na spacer na Valtra Łąki. Lubimy to miejsce ze względu na siłownię pod chmurką i punkt widokowy. Wracamy tu często 🙂
Malowanie jajek do koszyczka ze święconką to okazja do spędzania wspólnie czasu, do rozmów i do wspomnień- do opowieści z lat dzieciństwa, kiedy to będąc dziećmi nasi Podopieczni szli ze swoimi rodzicami święcić pokarmy. Wszystkie pisanki są piękne, kolorowe i będą zdobiły świąteczny stół. Po obiedzie każdy z Mieszkańców otrzymał prezent od zajączka.