Spacer po parku

Pogoda dopisuje więc wybraliśmy się na przedpołudniowy spacer do parku i na Valtra Łąki. W parku mogliśmy posłuchać śpiewu ptaków i rozkoszować się piękną zielenią drzew. Park o tej porze roku cieszy się dużą popularnością, spotkać można grupy maluchów poznające przyrodę, seniorów spacerujących z psami i cieszących się piękną pogodą. Na Valtra Łąkach na siłowni pod chmurką poćwiczyliśmy i czas było wracać do domu. Miło i przyjemnie spędziliśmy to przedpołudnie. Continue reading

Wyjazd nad zalew

Pogoda 24 marca dopisała, więc nie było się co długo zastanawiać, postanowiliśmy pojechać nad zalew. Spacerując brzegiem wody spotkaliśmy Agnieszkę i Milenę z gospodarstwa „Alpaki u Agi” ze swoimi podopiecznymi. Mogliśmy porozmawiać z dziewczynami i zaspokoić swoją ciekawość dotyczącą życia alpak oraz pogłaskać zwierzaki. Poszliśmy później poćwiczyć na siłowni pod chmurką. Okazuje się, że nie tylko my mieliśmy ochotę na aktywność fizyczną ;). Czekamy na kolejne ciepłe dni.

Continue reading