27 czerwca grupa naszych Mieszkańców została zaproszona na festyn „ Powitanie Lata” do zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego w Poznaniu.
27 czerwca grupa naszych Mieszkańców została zaproszona na festyn „ Powitanie Lata” do zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego w Poznaniu.
31.05 i 01.06 2017 roku odwiedziła Nasz Dom młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni wraz z opiekunem Panią Izabelą Bodylską. W ramach projektu „Wolontariat z klasą” organizowanego przez stowarzyszenie CREO z Poznania uczniowie spędzili czas z Mieszkańcami na wspólnym czytaniu gazet oraz grach w gry planszowe. Były to niezapomniane chwile.
Głównym celem projektu jest szerzenie idei wolontariatu wśród młodych ludzi, zachęcanie ich do podejmowania aktywności społecznych poprzez między innymi wspieranie osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy do ponownych odwiedzin Naszych Mieszkańców.
Tuż przed Świętami Wielkanocnymi Pani Dyrektor rozdała naszym Mieszkańcom słodkie upominki z okazji Zajączka.
Przyczyniła się do tego młodzież z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, która zorganizowała zbiórkę słodyczy i przekazała je do naszego Domu.
Bardzo serdecznie dziękujemy młodzieży oraz opiekunom!!!